hakkimda

Konya’nın Bozkır ilçesi Söğüt Kasabası’nda doğdu. İlkokulu Söğüt Kasabası’nda; ortaokul ve liseyi de Bozkır İmam Hatip Lisesi’nde okudu. Lise öğreniminden sonra Diyanet’te beş yıl din görevlisi olarak çalıştı.

Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışman ve Rehberlik Bölümü’nden mezun oldu. Yurdun değişik yerlerinde Psikolojik Danışman olarak çalıştı.

BAYRAMLIK İSTEMEYEN ÇOCUKLAR (Çocukların Toplum ve Okul Başarısını Artırmada Anne Babalar Düşen Görevler) (Tebeşir Yayınları) ve BİLİNÇALTI APTALDIR ŞAKADAN ANLAMAZ (Tebeşir Yayınları), TABAKLARI AYIRDIK ÇOCUKLAR SÖZ DİNLEMEZ OLDU (Ensar Yayınları) ve Çocuklara ALLAH ve NAMAZI Bilinçaltlarıyla Sevdirebilmek (Ensar Yayınları) kitapları bulunan yazar; halen Konya merkezde Psikolojik Danışman olarak görev yapmaktadır.

Yazar; Somuncu Baba Dergisi, Burhan Dergisi, Ribat Dergisi,Gönül Dergisi, Gülistan Dergisi, Altınoluk Dergisi, İrfan Mektebi eki Aile Çocuk Dergisi, Diyanet Avrupa Dergisi, Diyanet Dergisi gibi dergilerde de makaleleri yayınlandı ve zaman zamanda yayınlanmaktadır.

Evli ve iki çocuk babası olan yazar; http://www.siristat.com/ http://www.cocukaile.net/, http://www.egitimekrani.com/, http://www.sinavekrani.com/, internet sitelerinin yanında Konya Merhaba Gazetesi çarşamba günleri, Bozkır Postası Gazetesi’nde ise pazartesi günleri aile ve öğrencilere yönelik haftalık yazılar yazmaktadır.